Zelené potraviny

Zelené potraviny GW

Už téměř 11 let jím ječmen s chlorellou od firmy Green Ways, která mě zaujala právě tím, že to je česká firma. 20 let je na trhu jen s ječmenem a chlorellou v té nejvyšší kvalitě, a to je pro mě podstatné. Zelené potraviny jsou velice kvalitní zelenina, která naše tělo dokáže vyčistit, vyživit a odkyselit. Posílí se imunita. Tělo má samoregenerační účinky a tím si dokáže hodně pomoci samo. A právě z toho důvodu je nabízím lidem dál, aby měl každý možnost postarat se sám o sebe, anebo se alespoň o zelené mohl opřít.

Ve stručnosti jen pár informací o ječmeni a chlorelle, ale podstatné je pro mě se s vámi sejít a vše vám říci osobně 😊

Mladý ječmen

Mladý ječmen je enzymatický elixír plný života. Je to šťáva ze zelené trávy vysoké max. 30 cm a sušená při 31 °C, aby byly zachovány všechny enzymy. Ječmen obsahuje spoustu vitamínů, minerálů a enzymů. Co je důležité, že neobsahuje vlákninu a tím je velice rychle vstřebatelný a dává energii a čistí krev. Je protizánětlivý a hojivý. Doplňuje enzymy, které nám díky často vařené stravě v potravě chybí. Ječmen je výborný pro sportovce jako iontový nápoj. Sama ho piji před sportem i po sportu. 

Chlorella

Je sladkovodní jednobuněčná řasa, která stejně jako ječmen obsahuje spoustu vitamínů a minerálů. Má i hodně plnohodnotných bílkovin. Obsahuje vlákninu a tím se stará o naše střeva, kde máme 70 % imunity. Chlorella čistí naše střeva mechanicky jako kartáč, tak i chemicky díky látce sporopolein. Má schopnost vázat na sebe těžké kovy a chemické látky. Obsahuje hodně dobře vstřebatelného železa. Chlorella má v sobě (stejně tak i ječmen) vitamín K2, který je výborný jako prevence osteoporózy.

Pomáhá zabudovat vápník ze stravy tam kam je potřeba (kosti, zuby). Bez vitamínu K2 se nám vápník nevstřebá. 

Chlorella je stejně jako ječmen protizánětlivá a hojivá. Chlorella se dá použít i zvenčí, na odřeniny či spáleniny, a to ať od sluníčka nebo třeba horkou vodou. Stejně tak pomáhá i ječmen, ale ten v otevřené ráně štípe.

Obě tyto potraviny naše tělo čistí a vyživují. Pomáhají vyrovnávat naše pH v těle. Pitím Mladého ječmene a jedením Chlorelly posilujeme v našem těle imunitu. Díky tomu má naše tělo schopnost samoregenerace.

Doporučuji proto jíst a pít oba produkty, jelikož účinky ječmene a chlorelly se nesčítají, ale násobí. Mají i protizánětlivé účinky. Dají se použít nejen zevnitř, ale i zvenku.

Existuje spousta zkušeností a lékařských studií, ale vždy je nejlepší si zelené potraviny vyzkoušet sám na sobě. 😊 

V případě, že by vás zelené potraviny zaujaly a chtěli byste se dozvědět více, budu ráda, když se s vámi budu moci setkat osobně. Vše vám podrobně vysvětlím, zodpovím dotazy a seznámím vás s dávkováním.