O MNĚ

Kdo jsem?

Od mala jsem měla ráda svobodu a o to víc je pro mě důležitá ted’ v dospělosti. 

Ráda se spoléhám sama na sebe a také kvůli dětem jsem hledala práci, kde budu časově flexibilní a která mě bude bavit a naplňovat. Vždy mě zajímala výživa a cvičení, a tak jsem ještě na mateřské dovolené absolvovala výživový kurz a protože mě zajímala a bavila jóga, tak i jógový kurz.

Jsem tedy certifikovaná výživová poradkyně a instruktorka jógy.

 

Dnes učím lidi stavět se na své nohy, aby byli finančně i časově svobodní, jako jsem to vždy chtěla a chci já. Povídám si s lidmi o tom, co si přejí o jejich snech. Ted‘ když jsou děti již samostatné, tak mým snem je hodně cestovat a mít čas i možnosti poznávat svět.  

Učím lidi jíst zelené funkční potraviny chlorelu a ječmen, aby byli zdraví a mohli si užívat života plnými doušky.

Učím lidi cvičit jógu, která tělo krásně protáhne a posílí zároveň. 

Také už 10 let organizuji jógové pobyty. Víkendy na Vysočině a prodloužené víkendy s turistikou a jógou v Rakousku-tento pobyt organizujeme společně s manželem. Já se starám o jógu, manžel o výlety a společně o snídaně a celkovou organizaci pobytu. 

Díky tomu, že dělám tuto časově svobodnou práci, tak si můžu organizovat čas dle svého. Dnes už bych neměnila, pracuji na tom, abych měla GW jako svojí hlavní práci, abych si mohla dovolit to co mám ráda… prostě dělat co mě baví, cvičit pro lidi, dělat jim radost a zpříjemnit život.

Tak to je moje práce, a to jsem JÁ

Jsem žena, která má ráda život se vším všudy. Mám ráda pohyb, miluji jógu, lyže, chůzi, tanec, brusle….prostě spoustu aktivit. Miluji přírodu, kde se cítím moc dobře, ráda pěstuji květiny, kterými se obklopuji, kde to jen lze.

Ráda cestuji. Moc mě baví chodit po horách, procházet po malých i velkých krásných městech, kdy si ráda posedím u výborné kávičky nebo skvělého vína a nasávám místní atmosféru. Mám ráda moře a jeho vůni, které doplňují malebné přístavy s jejich plachetnicemi. Ráda jím zdravé, někdy i nezdravé, ale především dobré a kvalitní jídlo. Jsem nejen jogínka a manažerka, ale také manželka a máma tří skvělých dětí.

Kontakt

Sledujte mě
na sociálních sítích

Místo konání power jógy

T. J. Sokol Žižkov II

Na Balkáně 812/21

Praha 3 – Jarov