O MNĚ

Kdo jsem?

Vždy jsem chtěla dělat práci, kde bych pomáhala lidem a i přesto, že jsem se původně věnovala stavebnictví, tak jsem se k té své vysněné práci dostala. Pomohly mi k tomu i děti, kdy jsem hledala práci, kde budu časově flexibilní. Ve 40 letech pro mě bylo už hodně důležité, aby mě práce bavila a naplňovala. A tu příležitost jsem dostala právě před 10 lety a jsem za ní dodnes moc vděčná.

Pomáhám lidem nejen s pohybem, ale i se zdravím komplexně, a to díky józe a zeleným potravinám GW.

Pomáhám lidem i tím, že se s nimi bavím o životě a ukazuji jim svoji cestu. Navíc je na té cestě provedu, pokud chtějí udělat stejnou změnu, jakou jsem udělala já.

Zelené potraviny se starají o naše tělo zevnitř a jóga se stará o naši stránku fyzickou i mentální. 

Tak to je moje práce, a to jsem JÁ.

K tomu mám ráda jednoduchost a nerada si život komplikuji. A proto dělám jógu a zelené potraviny Green Ways.

Abych vše zvládla a život si užívala plnými doušky, tak potřebuji být zdravá, a proto se o sebe starám, jak nejlépe umím. Sportuji, jím zdravě a k tomu mi pomáhají i zelené potraviny Green Ways.

A proč zrovna Green Ways? Protože se mi líbí celá filozofie firmy, že je to česká firma a je pro ně důležitá kvalita a nikoliv kvantita. Produkty jsou jednoduché a komplexní.

A proč zrovna jóga? Protože se mi i tady líbí její filozofie a i to, že je v podstatě jednoduchá a komplexní.

Jsem žena, která má ráda život se vším všudy. Mám ráda pohyb, miluji jógu, lyže, chůzi, tanec, kolečkové i lední brusle…. Miluji přírodu, kde se cítím moc dobře, ráda pěstuji květiny, především ty kvetoucí, kterými se obklopuji, kde se dá. 

Ráda cestuji. Moc mě baví chodit po horách, procházet po malých i velkých krásných městech, kdy si ráda posedím u výborné kávičky nebo skvělého vína a nasávám místní atmosféru. Mám ráda moře a jeho vůni, které doplňují malebné přístavy s jejich plachetnicemi. Ráda jím zdravé, někdy i nezdravé, ale především dobré a kvalitní jídlo. Jsem nejen manželka, ale také máma tří skvělých dětí.