O MNĚ

Něco málo o mně

Od mládí ráda sportuji a zajímá mě zdravá výživa. Cvičitelský kurz jsem si udělala již v 18ti letech a před pár lety i  kurz zdravé výživy.  Výživovému poradenství se již profesně nevěnuji, ale zabývám se zelenými potravinami a power jógou. Tyto dvě činnosti mi do sebe krásně zapadají.

Zeleným potravinám Chlorelle a Ječmeni Green Ways (GW) se věnuji již 8 let a začala jsem s nimi, protože mě zaujala jednoduchost obou produktů. Piji ječmen a jím chlorellu a nic víc doplňovat nepotřebuji (potravinové doplňky). Ráda se spoléhám sama na sebe, a proto zelené potraviny jím, abych byla stále plná síly a byla zdravá. Na GW mě zaujalo i to, že to je česká firma a za celou dobu své existence má jen dva produkty, které jsou jak pro malé děti, tak dospělé i staré lidi, těhotné a kojící, zdravé i nemocné. Můžu je nabídnout úplně každému, protože jejich základem je, že naše tělo čistí, vyživují a tím posilují imunitu. Jsou jednoduché a komplexní.

Je pro mě hodně důležité dělat práci, která mi dává smysl. Před 8mi lety mě nezaujaly jen ječmen s chlorellou, ale zaujal mě i síťový marketing (SM), díky kterému se zelené potraviny prodávají. Líbila se mi i celková filosofie firmy Green Ways a hlavně to, že díky sítovému marketinku můžu mít své podnikání bez nákladů a bez rizika. Na SM se mi líbí hlavně to, že mám u sebe člověka, který mi se vším pomáhá a provází mě na cestě – nejsem na to sama. A navíc mám kolem sebe lidi, kteří jdeme stejným směrem. Se síťovým marketingem jsem začínala, když jsem měla děti hodně malé a minimální hlídání, a proto jsem ocenila, že si sama mohu volit, kolik času práci dám. Na SM oceňuji i to, že je tu člověk odměňovaný spravedlivě dle toho, jak pracuje. Nabízím nejen produkty, které mi dělají dobře, ale nabízím lidem i příležitost postarat se sami o sebe i finančně.

Power jógu cvičím přes 10let a mám za sebou řadu kurzů a seminářů, ale hlavně spoustu odcvičených hodin a pravidelných joga víkendů a pobytů u moře. A co se mi na joze líbí? Tělo protáhne, posílí, posílí střed těla a vyčistí hlavu. Je jednoduchá a komplexní.

Pravidelně pořádám i jóga víkendy a pobyty u moře. Baví mě trávit čas s lidmi a líbí se mi, jak z mých hodin odcházejí spokojení a pokud k józe přidají i zelené potraviny, bývají obvykle zdravější a méně unavení.  Prozradím na sebe, že jsem vždy chtěla lidem pomáhat a jsem spokojená, že to ve své práci dělám.

Má práce jak lektora power jogy, tak poradce v oblasti zelených potravin mě plně uspokojuje – je to moje srdcová záležitost. Navíc, když jí můžu tak krásně skloubit s rodinou.

A co mi ještě kromě práce baví? Samozřejmě má rodina, miluji lyžování, cyklistiku, kolečkové brusle, plavání, běhání a hodně ráda chodím do přírody. Příroda mě nabíjí.

Mám ráda život, který si díky své práci můžu užívat.