Power jóga

Co je to power jóga

Power jóga je dynamický styl jógy založený především na správném držení těla, vědomém zapojení dechu a praxe pozic (ásan), jak ve stoji, tak na zemi. Začínáme krátkým prodýcháním, pak zahřívací sekvencí pozdravy slunci a poté cvičíme jednotlivé pozice samostatně nebo v sestavách, ve výdržích či v rytmu dechu. Soustředím se na posílení středu těla a dýchání. Na konci hodiny je vždy krátká relaxace (šavásana), která je hodně důležitá. Hodiny mám více silové. Mé lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Vždy ukazuji více variant, aby si každý mohl vybrat co je pro něj nejvhodnější z hlediska k pokročilosti a momentálnímu zdravotním stavu. Jóga není soutěžní a velice důležité je poslouchat své tělo a nesrovnávat se. Těším se na vás. 

Pojďte si zacvičit se mnou.

Přihlaste se na lekci power jógy hned teď.

Aktivní odpočinek s jógou

Pravidelně každé jaro, podzim a zimu pořádám pobytové jóga víkendy na Vysočině a 2x ročně jaro a podzim pobyt v Rakouských alpách s jógou a turistikou. Plánované termíny a aktuální info najdete vždy na úvodní stránce mého webu. Případně mne pro další informace kontaktujte.

Pro koho je power jóga vhodná a případná omezení

Power jógu mohou navštěvovat všichni bez omezení věku, jak muži, tak ženy. Lekce nedoporučuji začínat v těhotenství. Necvičte, pokud se nebudete cítit dobře, po operačním zákroku, máte virové onemocnění. Buďte opatrní, jestliže máte srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, vyhřezlou ploténku, nitrooční tlak. Pokud si nejste jistí svým zdravotním stavem, poraďte se svým lékařem a oznamte mi případná omezení před hodinou. Necvičte s plným žaludkem a hodně napití.

Respektujte, prosím, svůj zdravotní stav, naslouchejte svému tělu a přijměte za něj odpovědnost.

Kontakt

Sledujte mě
na sociálních sítích

Místo konání power jógy

T. J. Sokol Žižkov II

Na Balkáně 812/21

Praha 3 – Jarov